Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Yerel Yönetimler Bölümü / Programı 2013 - 2014 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) yerel yönetimler bölümü 2013-2014 güz dönemi ara sınav sorularını ( vize sınavı ) aşağıdaki bağlantılar üzerinden indirebilir ve onlina olarak görüntüleyebilirsiniz.

Oturum kodlarının yazılı bulunduğu başlıklar üzerinde açıköğretim fakültesi soru sistemindeki (yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr) bağlantı adresleri vardır. Başlıkların üzerine tıklayıp soruları online olarak görüntüleyebilir veya başlıkların üzerine sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek soruları indirebilirsiniz.

Sınav soruları (.swf) formatında olup herhangi bir flash oynatma programı ile görüntüleyebilir ya da bilgisayarınızda bulunan herhangi bir tarayıcının üzerine sürükleyip bırakarak internet tarayıcınızdan görüntüleyebilirsiniz.

UYARI: Sınav sorularını bilgisayarınıza indirmeniz halinde MYusufKIRTIL.com 'un kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
GÜNCELLEME: AÖF sitesinde yapılan güncelleme ile sorular pdf olarak değiştirilmiştir. Bağlantılarda AÖF soru sitemindeki pdf dosyaların bağlantıları bulunmaktadır. Dosyalar site ile bağlantılı herhangi bir yerde yüklü değildir.1.Oturum - Cumartesi Sabah (1137)
Genel muhasebe, hukukun temel kavramları, türk anayasa hukuku, temel bilgi teknolojileri I
2.Oturum - Pazar Sabah (2137)
Davranış bilimleri I, iktisada giriş, genel matematik, İngilizce I, Almanca I, Fransızca I

3.YARIYIL
3.Oturum - Cumartesi Öğleden Sonra (3337)
Proje analizi ve değerlendirme, kamu maliyesi, şehircilik, Türk dili I
4.Oturum - Pazar Öğleden Sonra (4337)
Türk vergi sistemi, belediye imar ve gayrimenkul mevzuatı, kültürel miras yönetimi, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi I

OTURUM KODLARI 
CEVAP ANAHTARI

BU YAZIYI PAYLAŞABİLİR MİSİN ?
YEREL YÖNETİMLER BÖLÜMÜNE AİT DİĞER İÇERİKLERİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN
Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Yerel Yönetimler Bölümü / Programı 2013 - 2014 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir

ilgili google aramaları : yerel yönetimler çıkmış sorular çıkmış soruları soruları indir yerel yönetimler eski sorular 2013 yerel yönetimler sınav soruları aöf soruları indir anadolu üniversitesi geçmiş yılların soruları açıköğretim 2013 2014 güz dönemi ara sınav soruları yerel yönetimler vize soruları aöf 2013 2014 güz dönemi vize sorularını yerel yönetimler geçmiş yıllar sorularını aöf eski sorularını indir yerel yönetimler sorular2013 çıkmış sorular eski sorular 2012 sorular sorularını

Post a Comment

Daha yeni Daha eski