Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümü / Programı 2013 - 2014 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü 2013-2014 güz dönemi vize sınavı sorularını ( ara sınav ) aşağıdaki bağlantılar üzerinden her bir oturum için ayrı ayrı olarak görüntüleyebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Başlıklar üzerinde açıköğretim fakültesi soru sistemi bağlantıları vardır. Başlıkların üzerine tıklayıp soruları online olarak görüntüleyebilir veya başlıkların üzerine sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek soruları indirebilirsiniz.

Sınav soruları flash (.swf) formatında olup herhangi bir flash oynatma programı ile veya bilgisayarınızdaki internet tarayıcısıyla görüntüleyebilirsiniz. Tarayıcınızın üzerien sürükleyip bırakmanız yeterli.

Uyarı: Soruları bilgisayarınıza indirmeniz halinde MYusufKIRTIL.com 'un kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
GÜNCELLEME: AÖF sitesinde yapılan güncelleme ile sorular pdf olarak değiştirilmiştir. Bağlantılarda AÖF soru sitemindeki pdf dosyaların bağlantıları bulunmaktadır. Dosyalar site ile bağlantılı herhangi bir yerde yüklü değildir.


1.YARIYIL
1.Oturum - Cumartesi Sabah (1104)
Psikoloji, pazarlama, iletişim bilgisi, temel bilgi teknolojileri I
2.Oturum - Pazar Sabah (2104)
Genel işletme, iktisada giriş I, davranış bilimlerine giriş, İngilizce I, Almanca I, Fransızca I

3.YARIYIL
3.Oturum - Cumartesi Öğleden Sonra (3336)
İkna edici iletişim, reklamcılık, halka ilişkiler yönetimi, Türk dili I
4.Oturum - Pazar Öğleden Sonra (4336)
İletişim araştırmaları, halkla ilişkiler uygulama teknikleri, kurumsal iletişim, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi I

OTURUM KODLARI 
CEVAP ANAHTARI

BU YAZIYI PAYLAŞABİLİR MİSİN ?
HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖLÜMÜNE AİT DİĞER İÇERİKLERİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN
Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümü / Programı 2013 - 2014 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir

ilgili google aramaları : halkla ilişkiler ve tanıtım çıkmış sorular çıkmış soruları soruları indir eski sorular sınav soruları aöf soruları indir anadolu üniversitesi geçmiş yılların soruları halkla ilişkiler ve tanıtım açıköğretim 2013 2014 güz dönemi ara sınav soruları halkla ilişkiler ve tanıtım vize soruları aöf 2013 2014 güz dönemi halkla ilişkiler ve tanıtım vize sorularını geçmiş yıllar sorularını halkla ilişkiler ve tanıtım aöf eski sorularını halkla ilişkiler ve tanıtım indir sorular2013 soruları 2014 soruları çıkmış soruları

Post a Comment

Daha yeni Daha eski