Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Parakende Satış ve Mağaza Yönetimi Bölümü / Programı 2013 - 2014 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) parakende satış ve mağaza yönetimi bölümü 2013-2014 güz dönemi vize sınavı sorularını ( ara sınav ) aşağıdaki bağlantılar üzerinden indirebilir veya görüntüleyebilirsiniz.

Oturum kodlarının yazılı olduğu başlıklar üzerinde açıköğretim fakültesi soru sistemindeki bağlantı adresleri vardır. Başlıkların üzerine sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek soruları indirebilir veya üzerine tıklayıp online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Sınav soruları flash (.swf) formatında olup bilgisayarınızda herhangi bir internet tarayıcısının üzerine sürükleyip bırakarak görüntüleyebilirsiniz.

UYARI: Sınav sorularını bilgisayarınıza indirmeniz halinde MYusufKIRTIL.com 'un kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
GÜNCELLEME: AÖF sitesinde yapılan güncelleme ile sorular pdf olarak değiştirilmiştir. Bağlantılarda AÖF soru sitemindeki pdf dosyaların bağlantıları bulunmaktadır. Dosyalar site ile bağlantılı herhangi bir yerde yüklü değildir.


1.YARIYIL
1.Oturum - Cumartesi Sabah (1160)
Hukukun temel kavramları, genel muhasebe, pazarlama yönetimi, temel bilgi teknolojileri I
2.Oturum - Pazar Sabah (2160)
İktisada giriş I, davranış bilimleri I, lojistik ilkeleri, İngilizce I, Almanca I, Fransızca I

3.YARIYIL
3.Oturum - Cumartesi Öğleden Sonra (3360)
İkna edici iletişim, tüketici hukuku, parakende yönetimi, Türk dili I
4.Oturum - Pazar Öğleden Sonra (4360)
Parakendecilikte müşteri ilişkileri yönetimi, tüketici davranışarı, mağaza atmosferi, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi I

OTURUM KODLARI CEVAP ANAHTARI
BU YAZIYI PAYLAŞABİLİR MİSİN ?

PARAKENDE SATIŞ VE MAĞAZA YÖNETİMİ BÖLÜMÜNE AİT DİĞER İÇERİKLERİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN
Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Parakende Satış ve Mağaza Yönetimi Bölümü / Programı 2013 - 2014 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir

ilgili google aramaları : parakende satış ve mağaza yönetimi çıkmış sorular çıkmış soruları soruları indir eski sorular sınav soruları aöf soruları indir parakende satış ve mağaza yönetimi anadolu üniversitesi geçmiş yılların soruları açıköğretim 2013 2014 parakende satış ve mağaza yönetimi güz dönemi ara sınav soruları vize soruları parakende satış ve mağaza yönetimi aöf 2013 2014 güz dönemi vize sorularını geçmiş yıllar sorularını parakende satış ve mağaza yönetimi aöf eski sorularını indir sorular parakende satış ve mağaza yönetimi2013 çıkmış soruları eski sorular 2012 soruları vize soruları

Post a Comment

Daha yeni Daha eski