Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Adalet Meslek Eğitimi Bölümü / Programı 2013 - 2014 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) adalet meslek eğitimi bölümü 2013-2014 güz dönemi ara sınav sorularını ( vize sınavı ) aşağıdaki bağlantılar üzerinden her bir oturum için ayrı ayrı olarak görüntüleyebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Başlıklar üzerinde açıköğretim fakültesi soru sistemindeki (yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr) bağlantı adresleri vardır. Başlıkların üzerindeki linklere tıklayarak sınav sorularını online olarak görüntüleyebilir veya başlıkların üzerine sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek soruları indirebilirsiniz.

Sorular .swf formatında olup herhangi bir flash oynatma programı ile görüntüleyebilir ya da bilgisayarınızda bulunan herhangi bir tarayıcının üzerine sürükleyip bırakarak internet tarayıcınızdan görüntüleyebilirsiniz.

DİKKAT: Sınav sorularını bilgisayarınıza indirmeniz halinde MYusufKIRTIL.com 'un kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
GÜNCELLEME: AÖF sitesinde yapılan güncelleme ile sorular pdf olarak değiştirilmiştir. Bağlantılarda AÖF soru sitemindeki pdf dosyaların bağlantıları bulunmaktadır. Dosyalar site ile bağlantılı herhangi bir yerde yüklü değildir.


1.YARIYIL
1.Oturum - Cumartesi Sabah (1100)
Hukukun temel kavramları, türk anayasa hukuku, halka ilişkiler ve iletişim, temel bilgi teknolojileri I
2.Oturum - Pazar Sabah (2100)
Medeni hukuk I, adalet meslek etiği, idare hukukuna giriş, İngilizce I, Almanca I, Fransızca I

3.YARIYIL
3.Oturum - Cumartesi Öğleden Sonra (3300)
Memur hukuku, ceza hukuku, büro teknolojileri I, Türk dili I
4.Oturum - Pazar Öğleden Sonra (4300)
Medeni usul hukuku, yargı örgütü ve tebligat hukuku, ulusal yargı ağı projesi I, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi I

OTURUM KODLARI CEVAP ANAHTARI
BU YAZIYI PAYLAŞABİLİR MİSİN ?

ADALET MESLEK EĞİTİMİ BÖLÜMÜNE AİT DİĞER İÇERİKLERİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

ilgili google aramaları : adalet meslek eğitimi çıkmış sorular çıkmış soruları soruları indir adalet meslek eğitimi eski sorular sınav soruları 2012 ara sınavının sorularını indir aöf soruları indir anadolu üniversitesi geçmiş yılların soruları açıköğretim 2013 2014 güz dönemi adalet meslek eğitimi ara sınav soruları vize soruları aöf 2013 2014 güz dönemi vize sorularını geçmiş yıllar sorularını adalet meslek eğitimi aöf eski sorularını indir sorular adalet meslek eğitimi2013 vize soruları

Post a Comment

Daha yeni Daha eski