Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Adalet Bölümü Damga Vergisi ve Harçlar Bilgisi Harf Notu Dağılımı

Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Adalet Bölümü Damga Vergisi ve Harçlar Bilgisi Harf Notu Dağılımı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi  adaletbölümü harf notu dağılımı yazılarından hazırladığım diziye damga vergisi ve harçlar bilgisi dersi ile devam ediyorum. Son dönem derslerinden olan damga vergisi ve harçlar bilgisi dersinin harf notu dağılımını aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz.

Damga vergisi ve harçlar bilgisi dersinin AA sınırı 66,19, DD sınırı 31,51 'dir. Notun çok yüksek olmasından anlayacağınız üzere bu ders biraz zordur, daha özenli çalışmanız sizin için faydalı olacaktır.

Damga vergisi ve harçlar bilgisi dersi harf notu dağılımını aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz.

Not: Harf notu dağılımı 2013-2014 dönemine aittir


Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Adalet Bölümü Damga Vergisi ve Harçlar Bilgisi Harf Notu Dağılımı
ilgili google aramaları: aöf adalet harf notu dağılımı,  açıköğretim, damga vergisi ve harçlar bilgisi harf notu aralıkları, adalet bölümü, adalet bölümünün, aöf,  harf notları, harf notları aralığı, harf notu aralıkları, harf notunun aralığı, AA, AB, idare hukukuna giriş, BA, BB, BC, açıköğretim, aöf,  CB, CC, CD, DC, DD, damga vergisi ve harçlar bilgisi harf notu, damga vergisi ve harçlar bilgisi harf not dağılımı, damga vergisi ve harçlar bilgisi harf notu aralığı,

Post a Comment

Daha yeni Daha eski