Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) İngilizce Öğretmenliği Bölümü / Programı 2012 - 2013 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir  


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) ingilizce öğretmenliği bölümü 2012-2013 güz dönemi ara sınav sorularını ( vize sınavı ) aşağıdaki bağlantılar üzerinden her bir oturum için ayrı ayrı olarak görüntüleyebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Başlıklar üzerinde açıköğretim fakültesi soru sistemindeki (yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr) bağlantı adresleri vardır. Başlıkların üzerine tıklayıp soruları online olarak görüntüleyebilir veya başlıkların üzerine sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek soruları indirebilirsiniz.

Sorular .swf formatında olup herhangi bir flash oynatma programı ile görüntüleyebilir ya da bilgisayarınızda bulunan herhangi bir tarayıcının üzerine sürükleyip bırakarak internet tarayıcınızdan görüntüleyebilirsiniz.

DİKKAT: Sınav sorularını bilgisayarınıza indirmeniz halinde MYusufKIRTIL.com 'un kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
GÜNCELLEME: AÖF sitesinde yapılan güncelleme ile sorular pdf olarak değiştirilmiştir. Bağlantılarda AÖF soru sitemindeki pdf dosyaların bağlantıları bulunmaktadır. Dosyalar site ile bağlantılı herhangi bir yerde yüklü değildir.
1.YARIYIL
1.Oturum - Cumartesi Sabah (1153)
Bilgisayar I, bağlamsal dilbilgisi I, ikna edici iletişim, psikolojiye giriş
2.Oturum - Pazar Sabah (2153)
Eğitim bilimine giriş, okuma ve yazma becerileri I

3.YARIYIL
3.Oturum - Cumartesi Öğleden Sonra (3353)
Öğretim ilke ve yöntemleri, bağlamsal dilbilgisi III, ileri okuma ve yazma becerileri I, toplum ve iletişim
4.Oturum - Pazar Öğleden Sonra (4353)
Türkçe sözlü anlatım, çeviri: ingilizce - Türkçe, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi I

5.YARIYIL
1.Oturum - Cumartesi Sabah (1553)
Sınıf yönetimi, ingilizce öğretiminde yaklaşımlar, okuma ve dinleme öğretimi, psikolojiye giriş
2.Oturum - Pazar Sabah (2553)
Çocuklara yabancı dil öğretimi I, İngiliz / Amerikan edebiyatı I, dilbilim I

7.YARIYIL
3.Oturum - Cumartesi Öğleden Sonra (3753)
Rehberlik, özel eğitim yöntemleri, yabancı dil öğr. ölçme ve değerlendirme I, Türkçe ses ve biçim bilgisi I
4.Oturum - Pazar Öğleden Sonra (4753)
Pedagojik gramer I, dil edinimi, ing. öğr. öğretim tek. ve mat. tasarımı I


OTURUM KODLARI 
CEVAP ANAHTARI
BU YAZIYI PAYLAŞABİLİR MİSİN ?

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜNE AİT DİĞER İÇERİKLERİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN
Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) İngilizce Öğretmenliği Bölümü / Programı 2012 - 2013 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir

ilgili google aramaları : çıkmış soruları sorularını aöf geçmiş yılların soruları ingilizce öğretmenliği eski sorularını indir soruları eski sorular indir sınav soruları aöf soruları indir anadolu üniversitesi açıköğretim ingilizce öğretmenliği ingilizce öğretmenliği ingilizce öğretmenliği aöf 2013 2012 güz dönemi soruları  vize sorularını geçmiş yıllar çıkmış sorular  ingilizce öğretmenliği 2013 soruları 2012 soruları eski soruları 2013 2012 güz dönemi ara sınav soruları vize soruları ingilizce öğretmenliği eski sorular

Post a Comment

Daha yeni Daha eski