Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Ev İdaresi Bölümü / Programı 2012 - 2013 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) ev idaresi bölümü 2012-2013 güz dönemi ara sınav sorularını ( vize ) aşağıdaki linklerden indirebilir ya da görüntüleyebilirsiniz.

Başlıklar üzerinde açıköğretim fakültesi soru sistemindeki soruların bağlantı linkleri vardır. Başlıkların üzerine tıklayıp soruları online olarak görüntüleyebilir veya başlıkların üzerine sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek soruları indirebilirsiniz.

Sınav soruları flash (.swf) formatında olup herhangi bir flash oynatma programı ile görüntüleyebilir ya da bilgisayarınızda bulunan herhangi bir tarayıcının üzerine sürükleyip bırakarak internet tarayıcınızdan görüntüleyebilirsiniz.

Uyarı: Soruları bilgisayarınıza indirmeniz halinde MYusufKIRTIL.com 'un kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
GÜNCELLEME: AÖF sitesinde yapılan güncelleme ile sorular pdf olarak değiştirilmiştir. Bağlantılarda AÖF soru sitemindeki pdf dosyaların bağlantıları bulunmaktadır. Dosyalar site ile bağlantılı herhangi bir yerde yüklü değildir.1.YARIYIL
1.Oturum - Cumartesi Sabah (1133)
Hukukun temel kavramları, aile yapısı ve ilişkileri, iletişim bilgisi, temel bilgi teknolojileri I
2.Oturum - Pazar Sabah (2105)
Genel işletme, iktisada giriş I, davranış bilimlerine giriş, İngilizce I, Almanca I, Fransızca I

3.YARIYIL
3.Oturum - Cumartesi Öğleden Sonra (3333)
Aile ekonomisi, giysi seçimi, aile içi uyumlu etkileşim, Türk dili I
4.Oturum - Pazar Öğleden Sonra (4333)
Girişimcilik ve iş kurma, toplumsal yaşamda aile, yiyecek üretim temelleri, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi I

OTURUM KODLARICEVAP ANAHTARI
BU YAZIYI PAYLAŞABİLİR MİSİN ?
EV İDARESİ BÖLÜMÜNE AİT DİĞER İÇERİKLERİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Ev İdaresi Bölümü / Programı 2012 - 2013 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir

ilgili google aramaları : geçmiş yıllar sorularını aöf eski sorularını indir sorular 2013 soruları ev idaresi 2012 soruları çıkmış sorularını eski sorularını önceki yılların soruları ev idaresinin eski sorularını indir ev idaresiçıkmış eski sorular evidaresi bölümü sınav soruları aöf soruları indir anadolu ev idaresi üniversitesi geçmiş yılların soruları açıköğretim 2013 2012 güz dönemi ara sınav soruları vize soruları aöf 2013 2012 güz dönemi vize sorularını ev idaresi sorular çıkmış soruları soruları indir

Post a Comment

Daha yeni Daha eski