Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Adalet Bölümü / Programı 2012 - 2013 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) adalet bölümü 2012-2013 güz dönemi ara sınav sorularını ( vize sınavı ) aşağıdaki linklerden indirebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Başlıklar üzerinde açıköğretim fakültesi soru sisteminin (yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr) bağlantı adresleri vardır. Başlıkların üzerine sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek soruları indirebilir ya da linklere tıklayarak soruları online olarak görüntüleyebilrisiniz.

Sınav soruları .swf formatında olup herhangi bir flash oynatma programı ile görüntüleyebilir ya da bilgisayarınızda bulunan herhangi bir tarayıcının üzerine sürükleyip bırakarak internet tarayıcınızdan görüntüleyebilirsiniz.

DİKKAT: Soruları bilgisayarınıza indirmeniz halinde MYusufKIRTIL.com 'un kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
GÜNCELLEME: AÖF sitesinde yapılan güncelleme ile sorular pdf olarak değiştirilmiştir. Bağlantılarda AÖF soru sitemindeki pdf dosyaların bağlantıları bulunmaktadır. Dosyalar site ile bağlantılı herhangi bir yerde yüklü değildir.1.YARIYIL
1.Oturum - Cumartesi Sabah (1100)
Hukukun temel kavramları, Türk anayasa hukuku, halkla ilişkiler ve iletişim, temel bilgi teknolojileri I
2.Oturum - Pazar Sabah (2100)
Medeni hukuk I, adalet meslek etiği, idare hukukuna giriş, İngilizce I, Almanca I, Fransızca I

3.YARIYIL
3.Oturum - Cumartesi Öğleden Sonra (3300)
Memur hukuku, ceza hukuku, büro teknolojileri, Türk dili I
4.Oturum - Pazar Öğleden Sonra (4300)
Medeni usul hukuku, yargı örgütü ve tebligat hukuku, ulusal yargı ağı projesi I, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi I

OTURUM KODLARICEVAP ANAHTARI
BU YAZIYI PAYLAŞABİLİR MİSİN ?

ADALET BÖLÜMÜNE AİT DİĞER İÇERİKLERİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN
Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Adalet Bölümü / Programı 2012 - 2013 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir

ilgili google aramaları : 2013 2012 güz dönemi adalet bölümü ara sınav soruları vize soruları aöf 2013 2012 adalet bölümü güz dönemi vize sorularını geçmiş yıllar sorularını aöf eski adalet bölümü sorularını indir adalet bölümü adalet bölümü soruları indir adalet bölümü eski sorular sınav soruları aöf adalet bölümü soruları indir anadolu üniversitesi adalet bölümü geçmiş yılların soruları açıköğretim sorular adalet bölümü önlisans programı bölümünün 2013 çıkmış soruları adalet bölümü çıkmış sorular çıkmış soruları eski soruları bölümünün sorularını geçmiş dönemler

Post a Comment

Daha yeni Daha eski