Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü / Programı 2013 - 2014 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) laborant ve veteriner sağlık bölümü 2013-2014 güz dönemi vize sınavı sorularını ( ara sınav ) aşağıdaki bağlantılar üzerinden her bir oturum için ayrı ayrı olarak görüntüleyebilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Başlıklar üzerinde açıköğretim fakültesi soru sistemindeki (yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr) bağlantı adresleri vardır. Başlıkların üzerine tıklayıp soruları online olarak görüntüleyebilir veya başlıkların üzerine sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek soruları indirebilirsiniz.

Sorular .swf formatında olup herhangi bir flash oynatma programı ile görüntüleyebilir ya da bilgisayarınızda bulunan herhangi bir tarayıcının üzerine sürükleyip bırakarak internet tarayıcınızdan görüntüleyebilirsiniz.

DİKKAT: Sınav sorularını bilgisayarınıza indirmeniz halinde MYusufKIRTIL.com 'un kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
GÜNCELLEME: AÖF sitesinde yapılan güncelleme ile sorular pdf olarak değiştirilmiştir. Bağlantılarda AÖF soru sitemindeki pdf dosyaların bağlantıları bulunmaktadır. Dosyalar site ile bağlantılı herhangi bir yerde yüklü değildir.


1.YARIYIL
1.Oturum - Cumartesi Sabah (1146)
Temel veteriner anatomi, temel veteriner fizyoloji, hücre kimyası, temel bilgi teknolojileri I
2.Oturum - Pazar Sabah (2146)
Temel zootekni, temel veteriner genetik, temel veteriner histoloji ve embriyoloji, İngilizce I, Almanca I, Fransızca I

3.YARIYIL
3.Oturum - Cumartesi Öğleden Sonra (3346)
Temel yem bilgisi ve hayvan besleme, temel veteriner pataloji, veteriner mikrobiyoloji ve epidemiyoloji, Türk dili I
4.Oturum - Pazar Öğleden Sonra (4346)
Temel sürü sağlığı yönetimi, veteriner hizmetleri mevzuatı ve etik, viroloji, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi I

OTURUM KODLARI CEVAP ANAHTARI
BU YAZIYI PAYLAŞABİLİR MİSİN ?

LABORATUVAR VE VETERİNER SAĞLIK BÖLÜMÜNE AİT DİĞER İÇERİKLERİ GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN
Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümü / Programı 2013 - 2014 Güz Dönemi Ara Sınav ( Vize ) Soruları İndir

ilgili google aramaları : laboratuvar ve veteriner sağlık çıkmış sorular çıkmış soruları soruları indir eski sorular sınav soruları aöf soruları indir laboratuvar ve veteriner sağlık anadolu üniversitesi geçmiş yılların soruları açıköğretim 2013 2014 güz dönemi laboratuvar ve veteriner sağlık ara sınav soruları vize soruları laboratuvar ve veteriner sağlık aöf 2013 2014 güz dönemi vize sorularını laboratuvar ve veteriner sağlık geçmiş yıllar sorularını laboratuvar ve veteriner sağlık aöf eski sorularını indir sorular laboratuvar ve veteriner sağlık2013 soruları 2013 çıkmış sorular 2012 vize soruları

Post a Comment

Daha yeni Daha eski