Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Adalet Bölümü İcra İflas Hukuku Dersi Harf Notu Dağılımı Adalet bölümü öğrencisi arkadaşlar için hazırladığım Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi  adaletbölümü harf notu dağılımı yazılarına icra iflas hukuku dersi ile devam ediyorum.

İcra iflas hukuku dersinin harf notu dağılımını aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz.

İcra iflas hukuku derisnin AA sınırı 62,78, DD sınırı 31,07'dır. Bence bu ders adalet bölümünün en zor dersi. Her bir paragrafı bilgi içeren ve soru gelebilecek olan bu derse çok çok iyi çalışmanızı tavsiye ederim.

İcra iflas hukuku harf notu dağılımını aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz.

Not: Harf notu dağılımı 2013-2014 dönemine aittir


Açıköğretim Fakültesi ( AÖF ) Adalet Bölümü İngilizce I Dersi Harf Notu Dağılımı Adalet bölümü öğrencisi arkadaşlar için hazırladığım Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi adalet bölümü harf notu dağılımı yazılarına İngilizce 1 dersi ile devam ediyorum.  İngilizce I dersinin harf notu dağılımını aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz.  İngilizce 1 derisnin AA sınırı 77,97, DD sınırı 25,01'dır. Biraz altyapıyla rahat geçebileceğiniz bir derstir. Özellikle yaşı ileri olanlar zorlandığından bu dersin koşullu geçme sınırı da gayet düşük. İngilizce I dersi harf notu dağılımını aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz. Not: Harf notu dağılımı 2011-2012 dönemine aittir reklam görsel BU DÖNEME AİT TÜM DERSLERİN HARF NOTU ARALIKLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN ADALET BÖLÜMÜNÜN TÜM DERSLERİNİN HARF NOTU ARALIKLARI İÇİN TIKLAYIN  ilgili google aramaları: ingilizce, aöf adalet harf notu dağılımı, adalet bölümü, harf notu aralıkları, adalet bölümü, adalet bölümünün, harf notları, harf notları aralığı, harf notu aralıkları, harf notunun aralığı, AA, AB, BA, BB, aöf, BC, açıköğretim, CB, CC, aöf adalet, CD, DC, DD, ingilizce I harf notu, ingilizce I harf not dağılımı, ingilizce I harf notu aralığı,ilgili google aramaları: icra iflas hukuku, aöf adalet harf notu dağılımı, adalet bölümü, harf notu aralıkları, adalet bölümü, icra iflas hukuku adalet bölümünün, harf notları, harf notları aralığı, harf notu aralıkları, harf notunun aralığı, AA, AB, açıköğretim, icra harf notu BA, BB, aöf, BC, açıköğretim, CB, CC, aöf adalet, CD, icra iflas hukuku dersinin DC, DD, icra iflas hukuku harf notu, icra iflas hukuku harf not dağılımı, icra iflas hukuku harf notu aralığı,

Post a Comment

Daha yeni Daha eski